Фотогалерея / віртуальні виставки


 Для учнів 1-х класів відбувся квест «Як пройти до бібліотеки». Бібліотекарі, Бондаренко Людмила Анатоліївна та Самойлова Ганна Петрівна,  познайомили учнів з бібліотекою , розповіли про правила збереження книги й поведінки в бібліотеці. Діти отримали від бібліотекарів Формуляр читача. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. А бібліотекарі сподіваються, що вони стануть активними читачами. 


   «Згадати зараз, щоб не забути ніколи» - своєрідний негласний девіз Днів пам’яті Василя Стуса.  Пережити його твори, почути його голос і те, що він хотів сказати, протестуючи проти оточуючого світу, і чого так боялися ті, хто мордував його, не даючи бути почутим ...


До дня українського козацтва. Ми завжди повинні пам'ятати: звідки ми родом, своє коріння, знати історію свого народу, мову, культуру. Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього.Моє життя - це казка,
багата на події ,благословенна»
Г.К.Андерсен

                  Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей. 


                    Кожен українець знає, що 9 березня – це День народження найвідомішого вітчизняного поета Тараса Шевченка. Людина, що поєднувала художній і поетичний таланти, той, хто гострим словом формував основи для боротьби за незалежність – усе це про Великого Кобзаря.
                   25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок.
День встановлений указом Президента України 6 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій – в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.